Abdullah GELGEÇ Abdullah GELGEÇ (Sanayici ve İş Adamı)
1965 Kayseri, Sarıoğlan Çifttlik doğumluyum. İlk ve ortaokulu Ankarada, liseyi İstanbulda okudum. Lise eğitimimden sonra ailemin yanında ticarete başladım. 1991'de aile şirketimiz olan Osmanlı Elektronik A.Ş ve 2000 yıllında aile şirketimiz olan Ges Elektronik A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildim ve halen bu görevi yürütmekteyim, yapmaktayım. Tüm Kayserililer Derneğinde (Tümkayder) Yönetim Kurulu Üyesi, Makud Motosikletli Aramakurtarma Derneğinde Başkan Yardımcısı, Tuyad Tüm Uydu Anten İş İnsanları Derneğinde Yönetim Kurulu Üyesi, İstanbul Sanayi Odasında Komisyon Başkanı olarak görevler aldım. Evli ve 3 çocuk babasıyım.
Murat BAYRAM Murat BAYRAM (İş Adamı)
Uzun yıllar motosiklet sevdalısı olan Murat Bayram, TMF A Eğitmen sertifikası ile hem hobi olarak hem de profesyonel anlamda Türk motosiklet kullanıcıları arasında eğitimli motosiklet kullanımının yaygınlaşması üzerine yoğun çalışmalar yürütmektedir. MotoCraft Türkiye sürüş kulübünün de kurucu üyesi olup, profesyonel iş hayatında da motosiklet alım-satımı da dahil olmak üzere bir araç galerisi işletmektedir. Ayrıca İMC MB ileri ve Güvenlü Sürüş akademisini kurarak Motosiklet eğitimi alanında çalışmalarına devam etmektedir.
Kemal Celaleddin ALİBEŞEOĞLU Kemal Celaleddin ALİBEŞEOĞLU (İş Adamı)
1966 İstanbul doğumluyum. 38 senelik Ticaret hayatımı 2022 itibariyle sonlandırdım. Fenerbahçe Kongre, Büyük Klüp divan, Marmara yelken klübü ve Goldwing Türkiye derneğinin üyesiyim. Çeşitli kademelerinde görevler yaptım ve yapmaktayım. İlk yardim ve telsiz kullanım sertifikaları AFAD arama kurtarma gönüllüsü vefa destek gruplarında faaliyetler göstermekteyim. 1991 senesinden beri motosiklet kullanıyorum su an HONDA Goldwing ve BMW GS kullanmaktayım. Gold sürücü belgesi eğitimli ve eğitmen eğitimi eğitimlerini aldım. TMF A sertifikası sahibiyim.
İbrahim Ufuk AKAR İbrahim Ufuk AKAR (Genel Müdür)
1979 İstanbul doğumlu 3 çocuk babası 1997 yılından bu zamana elektronik güvenlik sistemleri ile uğraşan ve hali hazırda Boğaziçi Alarm İzleme Merkezinin genel müdürlüğünü yaparak hayatına devam eden aynı zamanda ilk Motosikletini 2002 yılında MZ motor ile başlayıp günümüze kadar 150 bin KM. Sürüş tecrübesine sahip Oğlak burcu özelliklerini taşıyan bir bireyim. 3 yıldız Dalgıç sertifikası ve Sağlık bakanlığı ilk yardımcı kimliğim ile Motocraft Motor Sporları, Gezi ve Arama Kurtarma Derneğinin kurucu üyesiyim.
Kaan ÇETİNKAYA Kaan ÇETİNKAYA
Ahmet GÜL Ahmet GÜL
Oğlu ve eşi ile birlikte Filyos’ta yaşamını sürdüren Ahmet, üç kardeşten en büyüğü olarak 1984 yılında doğmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümü mezunudur. Profesyonel iş hayatına Lojistik sektöründe başlamış ve sektörün lider markalarında farklı görevler üstlenmiştir. 2009 yılından itibaren motosiklet ile iç içe bir hayat süren Ahmet, bu sürede birçok önemli eğitime katılmış ve son olarak Türkiye Motosiklet Federasyonunda lisanslı eğitmen olmuştur. Şu anda, en önemli milli projelerimizden biri olan Açık Deniz Petrol ve Doğalgaz Arama ile Doğalgaz İşleme Tesisi projelerinde sürücü eğitimleri ve trafik yönetiminden sorumlu Lojistik ve Yol Güvenliği yöneticisi görevini sürdürmektedir.
Gürol Orhan ÖZBEK Gürol Orhan ÖZBEK
Babamın bir PX200 motoru vardı ilk motor sürüşümü bu motorla yaptım ve uzun yıllar kimi kaçak kimi rızasıyla çok kullandım. Ilk kendi Motoruma üniversitede sahip oldum sonrasında da hiç tepesinden inmedim çok şükür (160K+ kilometre bozulduktan sonrası yok)😊 Üniversite döneminde kısa bir dönem Honda shadow 750 2005 model kullandım bana göre değildi ve tekrar scooter’a bu sefer PCX e geçtim bu motor ile de 40K gezdikten sonar evlenip artçılı sürüşe başladım. Artçılı olarak PCX zayıf kaldı ve Fuardan 2015 NC750 aldım ve halen onu kullanmaktayım(100K oldu). NC yi aldıktan sonra once Hondadan GS 1-2-3 Sonra MEG den uzun ve yorucu eğitimler sonrası eğitmen oldum. Yurt içi/dışı eğitimler verdim.